Aktualne cele

(żródło: http://www.flickr.com/photos/cubagallery)
(żródło: http://www.flickr.com/photos/cubagallery)

Życie bez celu nie ma sensu. Wszystko co robimy musi do czegoś prowadzić. W tym miejscu będę pisał jakie cele stawiam sobie odnośnie tego bloga i ogólnie rozwijania mojego e-biznesu i siebie.

1. Pierwszy komentarz na tym blogu – cel osiągnąłem w pierwszym dniu czyli 13.01.2011 r.

Jak wiadomo blog bez odwiedzalności jest tylko i wyłącznie formą pamiętnika bez większej wartości. Z odwiedzalnością, ale bez reakcji czytelników podobnie. Każdy kto tworzy jakąkolwiek stronę oczekuje reakcji ludzi, którzy na nią trafiają. Komentarze są miarą zainteresowania czytelników. Jeśli się pojawiają oznacza to, że treść zawarta na stronie zmusza do refleksji i jest wartościowa. Niedługo sam się przekonam czy to co piszę może się komuś przydać, czy warto czytać te wpisy i czy mogę komuś w jakikolwiek sposób pomóc. Dzisiaj jest 13.01.2011 r. Odmierzam czas do pierwszego wartościowego komentarza. Pierwszy cel ustalony…

2. 10 wartościowych wpisów– cel osiągnąłem w dniu 28.01.2011 r.

Blog bez treści nie istnieje. Większość osób rozpoczynających pisanie swoich internetowych przemyśleń nie jest w stanie dotrwać do tej liczby wpisów. Czy mi się uda? Uda…:) Start – 13.01.2011 r.

3. 100 osób na Facebooku lub w kanale RSS– cel osiągnąłem w dniu 14.02.2011 r. (RSS)
Nowy cel jest troszkę bardziej ambity – mam nadzieję, że uda się go zrealizować. Chciałbym powolutku zbierać „słuchaczy” mojego bloga i z czasem mieć 100 stałych czytelników. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak na razie pisanie bloga sprawia mi przyjemność i myślę, że nie będę jednym z 99% blogów, które znikną w ciągu pół roku. Słuchałem wczoraj jakiegoś podcastu z Pattem Flynn (http://www.smartpassiveincome.com). Jego blog przez pierwsze pół roku miał odwiedzalność na poziomie kilkunastu-kilkudziesięciu użytkowników dziennie… Jestem dobrej myśli:) – start. 29.01.2010 r.
4. 1000 komentarzy na blogucel osiągnąłem… czy to ważne?
Zobaczymy jak to będzie dalej. Na razie wszystko idzie po mojej myśli. Bardzo się cieszę, że przybywa czytelników mojego bloga. Mam nadzieję, że informacje, które staram się przekazywać są pomocne. Kolejny cel to 1000 komentarzy, które będą potwierdzeniem zainteresowania odwiedzających blog osób. – start 16.02.2011 r. (na liczniku jest 186 zatwierdzonych komentarzy). 
5. Szczęście w życiu 
Chyba jednak to się liczy…
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*